FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Jak się ściąć?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kwiatuszek
Gość






PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 9:07 pm    Temat postu: Jak się ściąć? Odpowiedz z cytatem

Chciałabym iść do fryzjera, jednak nie wiem jak się ściąć żeby fryzurka mi pasowała. Teraz mam włosy cieniowane, sporo za ramiona. Grzywki nie mam, tylko jakby pejsy długością do brody. Moje włosy mają skłonność do skręcania się, zwłaszcza jak są krótkie. Mam dość krótkie czoło więc grzywka chyba i tak nie wchodzi w grę. A kształt twarzy? Hm.. Owalna raczej.. Chciałabym jakoś zmienić fryzurę, ale na lepsze:) Teraz nie wyglądam źle, ale chciałabym jakiejś odmiany.. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam;)
Powrót do góry
Adunia :*
Gość






PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.. Obetnij Sie Tak Przed Ramonka I Wycieniuj Ostro Włoski I Zrób Sobie Grzywke Na Skos ... A Z Kreceniem Włosów Nie Ma Problemu Wystarczy Prostownica I Jests Sliczna ..:*Pozdrawiam ..3mam Kciuki I Zycze Powodzenia Laughing Smile
Powrót do góry
miniaturka14
Gość






PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 9:36 pm    Temat postu: jak sie sciac Odpowiedz z cytatem

Very Happy witam.
ostatnio mysle nad zmiana fryzury i nad kolorem wlosow,nie dawno kuzynka obciela mi koncowki wlosow a pare miesiecy temu mialam scieniowane i bardzo fajnie wygladalam ale mysle aby cos zmienic bo nudzi mnie ta sama fryzura i ten sam kolor, wciaz robie pasemka ale chcialabym cos odwazniejszego,jestem z natury ciemna blondynka o szarych oczach,szczupla i mala kobieta Very Happy ale tez myslalam nad tym aby zapuscisc wlosy na pol dlugie ale niewiem czy bedzie mi pasowac do mojej twarzy jest ona pociagla i mam waskie czolo.... prosze pomozcie mi co mam robic...bo ja zwariuje..milego dnia pozdrowionka Very Happy
Powrót do góry
miniaturka14
Gość






PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 9:47 pm    Temat postu: jak sciac Odpowiedz z cytatem

Very Happy a zapomnialam o czyms....a pasemka zawsze robie rozjasniaczem....jakos niemam odwagi by sobie zrobic jakims ciemnym kolorem np.powiedzmy balejaz a moze jeden kolor...bo niewiem jak bede wygladac...tak jak mowilam moja twarz jest pociagla i szczupla....ale czolo mam waskie..i tez myslalam nad grzywka ale moje wlosy sa cienkie i szybko sie przetluszczaja....a problem z tym ze ja ..niechce wciaz wygladac tak dziewczeco Very Happy chce wygladac troche powazniej jak na moj wiek...milego dnia Laughing papa
Powrót do góry
Adunai :*
Gość






PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Hmmm Ja Tez Miałam Frbowane Włoski I Jezlei Masz Robic Sobie Pasemka I Pare Kolorów To Idz lepiej Do Fryzjera Sama Nie Ryzkuj ...Pozdrwiam Zycze Powodzenia :*
Powrót do góry
klaudiusa
Gość






PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Crying or Very sad Embarassed Razz Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
Powrót do góry
Madziorek
Gość






PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 1:37 pm    Temat postu: Jak się ściąć Odpowiedz z cytatem

jutro wybieram się do fryzjera ,ale nie wiem jak mam ściąć włosy...przeglądałam juz wszystko,ale nie znalazłam nic odpowiedniego dla mnie.Jakie fryzury z grzywką oczywiście są teraz modne??Moje włosy sięgają mi do ramion a grywkę mam ściętą na ukos...kiedys była ładnie postrzepiona ale juz odrosła i nie wygląda fajnie...włosy zawsze miałam pocieniowane...proszę o szybką odpowiedz...a twarz mam raczej bardziej kwadratowąVery HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
dora



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiatuszku myślę, że powinnaś poprzeglądać sobie jakieś magazyny z fryzurami i znaleźć z 5 które Ci się podobają. Wziąć wszystkie propozycje pójść do zaufanego fryzjera i razem coś ustalicie.
Pamiętaj, że nigdy nie będziesz wyglądać tak jak na obrazku i pamiętaj, żeby
powiedzieć fryzjerowi o tym, czego nie lubisz ( na przykład zawsze dajesz włosy za ucho bo cię denerwują jak gilgoczą cię w policzek etc.)
Wklej fotkę jak będzie po wszystkiemu Smile
_________________
your hair & body
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 12:35 pm    Temat postu: Re: Jak się ściąć? Odpowiedz z cytatem

Kwiatuszek napisał:
jestem głupią z.......Chciałabym iść do fryzjera, jednak nie wiem jak się ściąć żeby fryzurka mi pasowała. Teraz mam włosy cieniowane, sporo za ramiona. Grzywki nie mam, tylko jakby pejsy długością do brody. Moje włosy mają skłonność do skręcania się, zwłaszcza jak są krótkie. Mam dość krótkie czoło więc grzywka chyba i tak nie wchodzi w grę. A kształt twarzy? Hm.. Owalna raczej.. Chciałabym jakoś zmienić fryzurę, ale na lepsze:) Teraz nie wyglądam źle, ale chciałabym jakiejś odmiany.. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam;)
Powrót do góry
dziewczyna14
Gość






PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 11:10 am    Temat postu: pomożcie... Odpowiedz z cytatem

hejooo wszystkim...!!! mam 14 lat i mam problem z włosami...!!! kręcą się od połowy głowy...!!! teraz mam ścieniowane tył dłuższy po łopatki prawie a przód to grzywki nie mam, bo mam niskie czoło. ja kocham włosy proste,ale mam kręcone jak wcześniej powiedziałam,jak je prostuję to zaraz są kręcone i strasznie się niszczą...!!! co mam zrobić, aby były proste i się nie niszczyly...??? a i jeszcze jedno... Jak powinnam SIę ściąć, jak teraz jest modnie, tzn grzywka na skok czy coś? pomocy!!! odpiszcie z góry dzięki!:****************************
:********** Monika z Warszawy Smile)))))))))
Powrót do góry
lirien
Gość






PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chcialabym zrobic sobie fryzurke taka ze scielabym wlosy z przodu do brody a reszte zostawila w spokoju ale czy to bedzie pasowac?wlosy mi sie kreca od polowy glowy.twarzyczke mam owalna.co o tym sadzicie.prosze o odpowiedz. Wink
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasciwie nie od polowy.tyle ze od nasady sie za bardzo nie kreca. Wink pozdro
Powrót do góry
Ona piekna
Gość






PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 3:43 pm    Temat postu: Jak sie ściąc??? Odpowiedz z cytatem

Question Question Question Question Question Question Question Question Question
mam ciemny kolor włosów i chcę miec bombke ale mi odra Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation dzaja a wy jak myslicie Exclamation [/b]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group