FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Problem z włosami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda19
Gość






PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 4:24 pm    Temat postu: Problem z włosami Odpowiedz z cytatem

Nie mogę sobie poradzić z włosami.
Są cieknie, wypadają i nie są do końca proste, przez co ciągle mi coś odstaje. Ponadto strasznie się przetłuszczają, muszę je myć co 2 dzień (dodam mam 17 lat, więc to raczej normalne). Ale po umyciu są suche, w ogóle nie chcą się układać, mimo, iż nakładam na nie odżywki.

Kupiłam ostatnio szampon, odżywkę i maskę Elseve wygładzające i nadające połysk. Czy do takich włosów można stosować te produkty? Bo efekt jest taki sam jak po innych - są płaskie, na drugi dzień włosy przetłuszczone, choć po masce mam w miarę gładkie włosy.

Ponadto po każdym myciu prostuję włosy.
Mógłby mi ktoś poradzić jak najlepiej jest pielęgnować takie włosy?
Powrót do góry
darr



Płeć: Płeć:Mężczyzna
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdo może warto sięgnać do kosmetyków fryzjerskich z wyższej półki lub zdecydować się na wizytę w salonie i zafundować sobie kurację wzmacniającą.

Jeśli chodzi o to pierwsze to osobiście polecam profesjonalne kosmetyki dostępne dla indywidualnych sób Fudge - znajdziesz tam dwa rodzaje rekonstruktorów do włosów, które swobodnie możesz sama używać: Dynamite - głeboko regenerujący i 1 Shot + (rekonstruktor bez spłukiwania) Efekt gwarantowany.
_________________
Profesjonalne Kosmetyki do włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group