FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Nie mam pojęcia jak sie obciąć-proszę o porade

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astra



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 5:47 pm    Temat postu: Nie mam pojęcia jak sie obciąć-proszę o porade Odpowiedz z cytatem

Mam długie i rzadkie wlosy. jestem osobą puszystą o okrągłej twarzy. chciałabym obciąć się na krótko jednak się wacham i nie wiem czy będzie mi taka fryzurka pasowała...Proszę o porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatuszek
Gość






PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam,że każdemu zmiana jest potrzebna,ale uważaj. sama rok temu z włosów do ramion obcięłam się prawie na łyso,a że nie jestem osobą szczupła a raczej dobrze zbudowaną to nie wyglądało to za dobrze;(
może zastanów się nad jakąś fajna półdługą fryzurką?(zawsze potem mozesz się obciąćSmile : Wink
Powrót do góry
astra



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no myslałam właœnie nad jakšœ połdługš,ale jakoœ nie wiem czy nie będe wyglšdała łyso-z powodu moich rzadkich włosów.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Puszystą? jak miś pluszowy albo perski kot? Co to za głupie określenie...nie martwcie się baby ze jestescie przy kosci, ale nie używajcie do stu piorunów takich kretyńskich określen!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group