FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Fryzura dla dziewczynki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia
Gość






PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 5:43 pm    Temat postu: Fryzura dla dziewczynki Odpowiedz z cytatem

Very Happy mam pomusł na fryzure dla dziewczynki roszczesz włosy i zrub przedziałek na jednym boku i ponownie roszczeż włosy i przy kocu włosuw załusz opaske najlepiej ciekom bo to daje lepszy wynik twojej pracy i to prosta niczego sobie fryzura dla dziewczynki. Very Happy
Powrót do góry
muza
Gość






PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia...robisz duzo bledow przez co twoja porada zdaje sie byc malo ciekawa...to najprostrzy sposob ale wcale nie jest pomyslem dla kazdej dziewczynki...pyzata buzia nie bedzie sie ladnie prezentowac w takiej fryzurce.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Sie 07, 2007 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze o rade! Mam 15 lat, niebieskie oczy i blond włosy. Dosyć owalną twarz. Włosy za łopatki. Potrzebuje fryzury uniwersalnej. Niezbyt zbzikowanej (surowa mama), poza ty chodze do szkoły. Nie mam grzywki ale myślę czy jej sobie nie zrobic. Chce jakiejś zmiany w wygladzie ale nie za bardzo radykalnej. Nie mam zielonego pojęcia jaka fryzura mi pasuje... Prosze o szybką odpowiedz!!!
PS
Siostra ma za niedługo ślub i chcialabym moc z tej fryzury zrobić cos oficjalnego, uroczystego Smile
Powrót do góry
monia
Gość






PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzywki są bardzo modne i polecam bez zastanowienia. Gruba grzywka czesana od góry i włosy do ramion równo od linijki obcięte.
Będzie modnie a dość grzecznie:)

ps. inne propozycje w hair and body
Powrót do góry
karola
Gość






PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chciałam dodać, że jeśli siostra nie będzie wiedziała jaką zrobić sobie fryzurkę to w Hair&Body są teraz ślubne propozycje też Smile
Miłego tańcowania:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group