FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Pomoc w dobraniu fryzury

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Deidara
Gość






PostWysłany: Pon Maj 26, 2008 7:33 pm    Temat postu: Pomoc w dobraniu fryzury Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Jestem blondynem ( takie bardziej ciemne ) o średniej długości włosach. Można też dodać, że włosy się mi kręcą, gdy są zadłuugie... Mam pytanie, a nawet prośbę. Chciałbym się obciąć, ale nie mam pojęcia jak będzie mi pasowało. Gdy mam włosy długie to robią mi sie tak zwane "loczki" i muszę iść do fryzjera, bo wyglądam jak ... No każdy wie Smile
Wcześniej strzygłem się maszynką tył i boki, a górę zwyczajnie nozyczkami. Może mógłby ktoś z Was ( bardziej doświadczonych ) powiedzieć, doradzić jak mógłym sie obciąć? Z góry dziękuję za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group