FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
fryzura okrągła twarz ???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zpaula




Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 12:28 am    Temat postu: fryzura okrągła twarz ??? Odpowiedz z cytatem

Mam okrągłą twarz. Chciałabym abyście doradzili mi jakąś fajną fryzurkę która wyszczupliła by mi twarz. Zastanawiałam się nad fryz. Victorii Beckham ale nie wiem czy będę w niej dobrze wyglądała. Może macie jakieś pomysły ...
_________________
oto moje zdjęcia:

na 1 zdjęciu mam nie ułożone włosy. Gdy nie mam je jakoś wymodelowane to wyglądam koszmarnie, a układanie zabiera mi dużo czasu i szczerze mam już tego trochę dosyć. Ponieważ kiedyś miałam krótkie włosy to w dniu dzisiejszym moje włosy są trudne do układania, są ciężkie, klapnięte(mimo podnoszenia) i jest ich wizualnie dość mało bo są bardzo wycieniowane. A jak widać na zdjęciu nie mogę chodzić z nie ułożonymi.
Załączam zdjęcia i proszę o dobranie dla mnie jakiejś fryzurki w której będzie mi dobrze a moja twarz będzie szczuplejsza.


http://img443.imageshack.us/my.php?image=obraz20197nu6.jpg
http://img512.imageshack.us/my.php?image=4legdu1.jpg




fryzurki które mi się podobają:
http://img514.imageshack.us/my.php?image=1d8gl4.jpg


te długie fryzury to raczej za długa droga a musze przeciez do tego czasu jakoś wyglądać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
saska
Gość






PostWysłany: Wto Sie 28, 2007 8:45 pm    Temat postu: fryzura - okrągła twarz Odpowiedz z cytatem

Według mnie fajnie było by Ci w grzywce, takiej na ukos... Na początku dłuższe, później lekko kótsze i dalej dłuższe... Wink Trochę pokręciłam, ale na jednym zdjęciu jest podobna fryzura. J ateż mam okrągłą twarz i dzięki takiej grzywce+włosy wycieniowane wyglądam lepiej niż bez grzywki, czy z taką krótszą. Serio świetnie się nosi i ładnie wygląda :] mam też problemy z moimi lekkimi falami, mam włosy ciężkie i trudne do modelowania. Tą grzwkę wystarczy lekko przyprostować i wygląda super! Very Happy
Powrót do góry
sweetlayla
Gość






PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 12:26 pm    Temat postu: :):) Odpowiedz z cytatem

hej!!sluchaj w tym zalaczniku(ktore fryzrury ci sie podobaja)jest jedna w ktorej cie widze, a mianowicie taka blondynka po lewej, z dluga grzywka:) ps skad wzielas ta stronke fryzur ktore ci sie podobaja???, bo jest tam tez fryzurka ktora mnie sie podoba,a chcialabym powiekszyc i wydrukowac a tak nie moge???? z gory bylabym wdzieczna gdybys podala mi ta stronka:)Smile
Powrót do góry
maliszenka
Gość






PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.Ja tez mam okragła twarz i wiele czytałam o fryzurach. Po pierwsze osobom o okragłej twarzy nie pasuja fryzury z tzw pazurkami. Najkrotsze włosy przy twarzy powinny byc do brody. Ja mam frzyzure bardzo prosta, do ramion na pprosto. I powiem ci ze pasuje mi jak ulałSmile POCZYTAJ SOBIE O FRYZURACH DLA OKRAGŁEJ TWARZY.
Powrót do góry
blondi xxx
Gość






PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja proszę o szybka odpowiedz: mam krótkie( najkrótsze jak sa wyprostowane do policzków skręcone do oczu sięgają), kręcone włosy i okrągłą twarz Sad co mam zrobic z nimi?
Powrót do góry
karolina
Gość






PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 7:34 pm    Temat postu: NIE NIE NIE!! Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyno nieee!! zapuśc troszke włosy tak za ramie i będzie bosko.Ja sama mam okrągłą twarz i rezygnuje z grzywek,bo tylko wyokrąglają mi twarz zrób przedziałke na bok i te dlugie wlosy i będzie fajnie Wink)
zrezygnuj tez z krótkich włosów Razz Exclamation
Powrót do góry
karolina
Gość






PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 7:34 pm    Temat postu: NIE NIE NIE!! Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyno nieee!! zapuśc troszke włosy tak za ramie i będzie bosko.Ja sama mam okrągłą twarz i rezygnuje z grzywek,bo tylko wyokrąglają mi twarz zrób przedziałke na bok i te dlugie wlosy i będzie fajnie Wink)
zrezygnuj tez z krótkich włosów Razz Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group