FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Gęste włosy!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:13 pm    Temat postu: Lejdii. Odpowiedz z cytatem

` No to tak.
ja mam długie , kręcone i bardzo gęste włosy. Jak wy to mówicie ' szopa '
Dokładnie można tak to nazwać.
Przefarbowałam je na czarno i używam prostownicy. Jednak wiem , że ona bardzo niszczy włosy , dlatego stosuję także ' jedwab '
lepiej się włosy układają i się tak nie niszczą.
Ogólnie każdemu się podobaja;d
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam grube, falowane włosy Very Happy Miałam je do pasa albo i niżej Wink
Ściełam sobie do łopatek, lekko pocieniowałam i nie narzekam Rolling Eyes
Wcześciej nie mogłam nawet zrobić sobie kitka Shocked Niewiem czy teraz wyglądam lepiej, ale na 100% lepiej sie czuje Smile
Powrót do góry
Karmen
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 4:28 pm    Temat postu: Wielka szopa Odpowiedz z cytatem

Cześć ja też mam okropnie gęste włosy i jeszcze są tylko do szyji i nie można ich rozpuścić bo wtedy wyglądam jak idiotka nie wiem co z nimi zrobić bardzo chciałabym mieć proste włosy ale tak nie będzie niestety poradzcie coś to moje gg 685785 Sad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rowniez mam geste, puszyste wlosy do ramion. jutro jestem umowiona do fryzjera.Mysle aby sobie bardzo pocieniowac, czy ktoras z was ma juz takie cieniowane i geste wlosy? prosze napisac czy zeczywiscie jest lepiej....
Powrót do góry
Agrawa
Gość






PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wspominając o tym że mam taki sam problem... xD
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group