FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Blondynki kontra brunetki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Crying or Very sad ja jestem blondynkom i lube oglsdac mecze i inne zeczy tez
Powrót do góry
citrina
Gość






PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 1:54 am    Temat postu: wszystko Odpowiedz z cytatem

No com tam uwas
Powrót do góry
BRUNETKA
Gość






PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj chyba jakaś brunetka musiała ci zajść za skorę, no cóż tak bywa.Szkoda Very Happy lol
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to głupie myślenie że kolor włosów jest powiązany z inteligencją...

Każdy ma w innej mierze inteligencje i nie jest ona związana w ogóle z urodą.
Powrót do góry
blondii
Gość






PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
BRUNETKI sa madrzejsze i Ladniejsze
Razz
Evil or Very Mad Evil or Very Mad hahaha no chyba nie kto ci takich glupot nagadal ? jak mi to udowodnisz to sie z tym zgodze Very Happy Very Happy
Powrót do góry
blondii
Gość






PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Brunetki rządzą !!!!!!!
a blondyny są wszytskie takie same<lol2>
każdy dobrze wie jakie mamy o blondych zdanie xDD
jakie są , no są wyjątki tez ale bardzo małe Wink)
Idea o al suchaj musisz si jednak pogodzi z faktem e po wiecie chodzi wicej blondynek i e blondynki s bardziej lubiane przez facetów ! pozatym to o nas blondynkach jest piosenka ! i z tego moemy by dumne Smile Razz
Powrót do góry
blondii
Gość






PostWysłany: Sob Lip 23, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Maja i Lena(blondynki)"]Obydwie mamy wiele kolezanek 'brunetek', ale akurat one sa o wiele madrzejsze niz te, ktore tutaj sie wypowiadaja. smiac mi sie chce. tlenione? chyba na dupie, nie wiem skad ktos wytrzasnal ten tekst ale jest zalosny, bo nie wiem czy wiecie, ze brunetki czesciej farbuja swoje wlosy, a blondynki sa wierne naturalnemu kolorowi. To chyba najwyrazniej wy macie kompleksy z powodu swojego koloru i to nie jest zazdrosc tylko wlasnie brak pewnosci siebie i zadowol
Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group