FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Jaką wybrać fryzurę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaludiii
Gość






PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 5:10 pm    Temat postu: Jaką wybrać fryzurę Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich Wink mam wielki problem i mam nadzieję że mi pomożecie bardzo was o to prosze!!!! wybieram się do fryzjera i kompletnie nie mam pomysłu co zrobić z włosami żeby fajnie i ładnie wygłądały mam włosy cienki i delikatne czoło mam troszkę wysokie a twarz podłużną jaką fryzurę mam wybrać żeby moje włosy nie wyglądaly na jeszcze bardziej oklapnięte prosze doradzcie mi Exclamation
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według najnowszych trendów mysle ze lekkie postopniowanie i wycieniowanie Twoich wlosów moglo by zmylic ich cienka fakture.... no i oczywiscie mysle ze dobrym wyjsciem byla by prosta grzywka....na czoło dosyc gruba....zeby zwiekszyla optycznie ich objetosc:) Very Happy
Powrót do góry
beataa
Gość






PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włosy delikatne najkorzystniej wyglądają wtedy, gdy są średniej długości, mniej więcej do połowy szyi. Powinny być gładkie, proste, jednej długości i najlepiej w jednym kolorze - to im optycznie doda objętości. Można też związać je z tyłu w koński ogon albo upiąć w zgrabny kok. Lepiej natomiast zrezygnować z tapirowania, bo przy cienkich włosach daje to sztuczny efekt.

Cienkie włosy można również ostrzyc krótko, ale wówczas trzeba je tak wycieniować, by dały się podnieść i wymodelować. Świetnie wyglądają postawione na jeża albo po prostu podniesione na szczotkę. Nie mogą natomiast przylegać do głowy, bo wtedy wyglądają, jakby ich było bardzo mało.
Powrót do góry
klaudii
Gość






PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 6:24 pm    Temat postu: wielkie dzięki Odpowiedz z cytatem

dziękuje wam bardzo za rady pozdrawiam Very Happy Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group