FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
FRYZURA A'LA CRISTIANO RONALDO
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 7:22 pm    Temat postu: FRYZURA A'LA CRISTIANO RONALDO Odpowiedz z cytatem

prosilbym o poradzenie mi...

wszystko w ponizszym linku przedstawione jako schemat.

http://img127.imageshack.us/img127/5976/zdjecieaj7.jpg
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze o szybką odpowiedz, zależy mi jak to wytlumaczyc fryzjerce aby taką fryz zrobiła.. Sad
Powrót do góry
M
Gość






PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba najlepiej bedzie jak wydrukujesz to i wezmiesz ze soba i pokażesz o co ci chodzi, to w końcu fryzjer zna sie na tym bardziej niz wiekszość internautówWink
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I udalo sie w koncu fryzjerce ?
Powrót do góry
DawidEE
Gość






PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci powiem tak takie włosy na boku to zrobisz dobrą prostownicą i polakierujesz je!! wiem to bo mam taką fryzurke jak on;p a na górze to robisz nabłyszczaczem!!
Powrót do góry
muek13
Gość






PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:13 am    Temat postu: :P Odpowiedz z cytatem

ja tez sobie chcem taka zrobic tylko tez niewiem jak :/
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiecie moze czegos uzywa ronaldo do wlosow??
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on uzywa wosku i gumy do wlosow... dla tego ma takie ostre na gorze...
a zeby wystawaly za szuje to musisz miec dluzsze, i sam je tak kierowac...
Bon on zauwasz ma troche krecone wlosy!! grzywke to robi prostownica, albo je poprostu kieruje na boki...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzywki nie robi prostownica, wszystko uklada sam tylko kladzie tego tak duzo i poprostu sa takie mocne:P ale czasami jak sie rzuca na niego jak strzeli bramke to nie sa juz takie jak napoczatku:P z tylu tez wiem ze prostuje i lakierem pewnie.A jesli chodzi o wosk to brylantyna w wosku czy zwykly wosk bo jak brylantyna w wosku to sie tak swieca jak jemu a guma do wlosow to z jakiej firmy najlepiej i ten wosk? ja uzywam wosku z welli a zeby sie tak swiecily to jeszcze nablyszczacza uzywam.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wie ktos moze czym smaruje sobie twarz bo mu sie tak fajnie swieci?Razz
Powrót do góry
Bartek
Gość






PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zapuszczam takie wlosy Smile za jakis miesiac juz bede miał identyczne Very Happy moze 1,5 miecha poczekam Very Happy jak narazie smaruje odzywkami do wlosów by rosły i były dobrej kondycji Smile.A twarz sie mu swieci bo chodzi na solarium i uzywa pewno kremów Smile.a co do włosów to są mocne żela które usztywniaja na bardzo mocno ijak igła Very Happy
Powrót do góry
bajski
Gość






PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez wlasnie robie sobie taka fryzurkę Smile Aby wlosy byly takie sterczace u gory to tak jak ktos tu wspomnial trzeba nawalic duzo żelu Very Happy ja tak robilem i byly identyk prawie;p no a jak juz nalozycie zelu to suszyc suszarką żeby nie opadly (bo czasami opadaja) a na koniec psiknąc lakierem do wlosow, takim ktory daje blask i macie fryzurke jak cristiano ;p ja tak robilem
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 1:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajski - mogl bys sobie zrobic zdjecie i zamiescic? chetnie bysmy zobaczyli Very Happy
Powrót do góry
Martino
Gość






PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo ja!! ale wy głupoty gadacie jak nie wiecie to nie gadajcie!! co z tego ze zapuścicie włosy nałozycie sobie chemikaliów na łeb i popryskacie czym kolwiek to wszystko zalezy od rodzaju włosów on jest latynosem a polacy nie sa napewno !!! wiec nic wam nie da chodzenie do fryzjera pokazywani mu zdjec i nakładanie tego wszystkiego !!!
Powrót do góry
cris
Gość






PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 11:35 pm    Temat postu: f Odpowiedz z cytatem

ja tak mam i wszyscy musla ze jestem młoy cris pokazezjecia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group