FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Chce miec geste wlosy co zrobic ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patyczek
Gość






PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 6:35 pm    Temat postu: Chce miec geste wlosy co zrobic ? Odpowiedz z cytatem

hej mam ogromny problem poniewaz mam krecone wlosy ktore sa rzdkie i w dodatku wypadaja chciala bym miec geste wlosy ktore sie ladnie kreca prosze o pomoc bo ja juz nie mam sil Crying or Very sad slyszalam o kuracji yojko (nie wiem jak to sie pisze)czy wiecie cos na ten temat?
Powrót do góry
Gość
Gość






PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 3:12 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Nie ma sposobu na zagęszczenie włosów. To jest uwarunkowane genetycznie, więc jeżeli masz cienkie włosy od urodzenia, nie licz na to, że po jakijść cud kuracji nagle ich przybędzie.
Inna sprawa, jeżeli kiedyś miałaś gęste włosy, ale z jakichś przyczyn osłabiły się, a być może część wypadła. W takim wypadku istnieje szansa na to, że uda Ci się obudzić mieszki włosowe i "odzyskasz" dawny wygląd włosów.[/url]
Powrót do góry
evca



Płeć: Płeć:Kobieta
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 1

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno cieniowanie zageszcza wlosy, przynajmniej optycznie. mozna suszyc glowe opuszczajac ja i wtedy wlosy podnosza sie u podstawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group