FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
suche włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majka
Gość






PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam metody naturalne. Ponoć duzo lepsze niż kupne odzywki! Fajne sa przepisy na maseczki do włosów na lovetrap.pl . kupujcie jajka i rzepak i do roboty! Wink
Powrót do góry
Gabrysśś
Gość






PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 5:36 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

a ja polecam szampon Garnier [ najlepiej do wlosow suchych ] i odzywke z Garniera do wlosow suchych i zniszczonych.
Ja efekt zauwazylam po miesciącu. Bo wlosy mialam takie ze mialam ksywe "Szopen"a teraz jestem zadowolona =] nie chce zdradzac co sie z nimi stalo ale powiem tyle ze błyszcza sie ładnie i wyglądaja na zdrowe ;d
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam maseczke z żółtka na włosy tu jest przepis
http://www.handsomemen.pl/Tag,%AF%F3%B3tko%20jajka.html
Powrót do góry
mirka
Gość






PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maska to coś więcej niż tylko środek zmiękczający. Oddziaływując na nabłonek przenika do głębi regenerując i odżywiając miękkie włosy. Aby odpowiednio zregenerować rozdwojone i wysuszone włosy wystarczy użyć jej raz-dwa razy na tydzień. Wymaga dłuższego czasu aplikacji. W celu zwiększenia skuteczności można zawinąć głowę w transparentną folię i przykryć ciepłym ręcznikiem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Pielęgnacja włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group