FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
PRoszę o radę!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NienawidzęMoichWłosów
Gość






PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 11:24 pm    Temat postu: PRoszę o radę!! Odpowiedz z cytatem

Witam :*Mam pytanie..Chciałabym się obciąć i bardzo zmienić wygląd moich włosów,ale nie jestem pewna jak..Mam okrągłą twarz.. :/I do tego jeszcze włosy,które sprawiają wrażenie siana,puszą się i niestety ani nie są proste,ani nie mam ślicznych loków tylko różnie się układają,np: po jednej stronie bardziej proste,a po drugiej loczki..Eehh..straszne!I chiałabym jeszcze grzywkę na bok zrobić tzn: mam,ale już trochę za długą..Z tym,że ona też mi się wykręca.. :/Proszę dajcie jakieś rady na obcięcie,żebym miała,albo proste,albo kręcone,a nie takie jak teraz i żeby to nie było takie siano..JAk się obciąć?Jak możecie to dajcie zdjęcie,albo linki do zdjęć.Badzo ważne!z Góry dziękuję :*:*
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to idz do fryziera wyprostuj sobie a potem zetnij na pazia super fryzurka Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group