FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
suche włosy?! ;(

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
extimurderess
Gość






PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:32 pm    Temat postu: suche włosy?! ;( Odpowiedz z cytatem

może Wy mi coś doradzicie?!
Nie mogę już dotykać swoich włosów i patrzeć na nie...
są suche i niemiłe w dotyku Crying or Very sad
i na dodatek są jak 'siano' i totalnie nie chcą sie układać Sad
Mam krótkie włosy takie, że nawet nie da sie ich związać, ale mam grzywke.
Tak, tak nie mówcie mi, że mam używać szamponów, bo własnie skończyłam duże opakowanie 'Yong Asia' do zniszczonych włosów, ale nic nie pomaga...
Nie wiem już co robić... pomocy!
Powrót do góry
Asiak
Gość






PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę Ci pisac że masz uzywać szamponów i odzywek, ale abyś zasnatowiła się jakich dokładnie kosmetyków uzywasz! Bo kosmetyki o niskiej jakości nic nie pomogą, a mogą nawet powodować jeszcze większe przesuszenie. Polecam Ci kosmetyki profesjonalne czyli takie które kupisz w salonie fryzjerskim, po za dobrym szaponem i odżywką (ja używam Silk Therapy Farouka) polecam Ci rewelacyjny juedwab do włosów Biosilk, który świetnie nawilża suche włosy i regeneruje je.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzurowy Misz Masz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group