FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
puszyste włosy ;(;/

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia
Gość






PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 8:33 pm    Temat postu: puszyste włosy ;(;/ Odpowiedz z cytatem

Mam dość puszyste włosy .Niewiem co zrobić zeby byly one normalne albo chodź troche opadły. Kiedys miałam normalne włosy ale jak zaaczelam prostować wlosy to mi sie strasznie zaczeły niszczyc wiec prosze nie kazcie mi ich prostować bo to jest nie mozliwe bo juz mam dosc zniszczone wlosy. Sad
I jak przestałam prostować wlosy to wlasnie mi sei one takie puszste zrobily i niewiem dlaczego.Powiedzcie mi co bym mogla zrobic zeby nie miec takich strasznie puszystych wlosow. Odpiszcie prosze.
Pozdrowiam;*
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mialam ten sam problem. przestalam prostowac wlosy i niestety wyglądały one jak jedno wielkie siano.Sad kup sobie przede wszystkim jedwab do wlosow. kosztuje okolo 10 zl , (na allegro mozesz kupic za 5 zl) kupisz go w sklepach fryzjerskich lub w salonach fryzjerskich. ja tez robilam tak ze myłam wlosy wieczorem. NIE suszyłam ich suszarką! pozwalałam im wyschnać samym potem kladlam sie spac juz w suchych a na drugi dzien nie byly az takie puszyste. powinnas tez zainwestowac w dobre odzywki do wlosow zniszczonych. ja do tej pory robie tkz odzywki domowe z żółtka i olejku rycynowego poniewaz naprawde widze róznice . oczywiscie to nie zadziala od razu ale mysle ze po miesiacu stosowania co drugie trzecie mycie napewno zobaczysz roznice. moje wlosy juz teraz sa normalne nie pusza sie. ale nie uniknione tez bedzie obciecie koncowek. chociaz 2-3 cm bo prostowanie naprawde bradzo niszczy wlosy. staraj sie nie prostowac wlosow rob to tylko okazjonalnie. na jakies wyjscie, a napewno zobaczysz poprawe:) gorace pozdrawiam mam nadzieje ze pomoge choc troche
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group