FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Białe włosy jak u Geralta z Rivii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maniek
Gość






PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 5:40 pm    Temat postu: Białe włosy jak u Geralta z Rivii Odpowiedz z cytatem

cześć wszystkim!

Mam taki problem. Mam ciemne włosy, nie zupełnie czarne, ale ciemny brąz. Chciałem je zafarbować na biało (zupełnie biało, nie na platynowy blond), ale zastanawiam się czy to w ogóle u mnie możliwe? Jeśli tak to ile zabiegów bym musiał wykonać, w jakich odstępach czasu i czy mogę to sobie zrobić sam w domu, wiadomo - u fryzjera to by pewnie trochę kosztowało, ale jeśli to jedyne wyjście to trudno.
Powrót do góry
ass
Gość






PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 6:42 pm    Temat postu: białe wlosy Odpowiedz z cytatem

tez o tym marzylam, zrobilam sobie rozjasniacz 2x niestety:/ a potem farbe palette mrozny blond, wynik sredni.. teraz pol glowy mam bialej a koncowki rudawe i zadna farba nie chce ich pokryc:/ ehhh ale to tylko dlatego ze wczesniej mialam farbe ruda wiec koncowki zostaly rude a tam gdzie byly moje wlosy to tam mi zlapalo na blond/ bialy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na specjalne okazje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group