FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
jak zrobić takie uczesanie..?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
liczba pi
Gość






PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 12:42 am    Temat postu: jak zrobić takie uczesanie..? Odpowiedz z cytatem

czesc mam malutki problem bo mam lewe ręce jeśli chodzi o swoje włoski i ich jakies fajne uczesanie... tak ogolnie okresle ze mam wlosy tak do talii czyli długie, cieniowane ale nie od wysoka bo juz odrosło, z natury sie falują, lokują i troszkę puszą, są gęste.
chciałabym sobie zrobić "luźne" warkoczyki... albo luźnego kucyka... Razz
ja wiem ze to jest pewnie błachostka ale za to chyba łatwa do wytłumacznienia:P po prostu w gazetach np piszą skręc luźno góre włosów lekko podtapiruj albo powyciągaj gdzieniegdzie pasma albo zwiąż luźno w kitkę...
jakos po prostu mi to nigdy nie wychodzi to znaczy moze i wychodzi bo jest luźne ale wygląda źle... jak zrobić zeby luźne wakoczyki wyglądały dobrze? powyciągać pasma te co są pod koniec pocieniowane????
http://img82.imageshack.us/my.php?image=img198ef5.jpg

albo luźna kitka? tylko nie mowcie ze to zalezy od talentu... Razz
z tą kitką to chciałabym żeby to wyglądało tak jakby wiatr ją rozwiał czy cos, zeby gumka wiążąca włosy nie była na dole głowy tylko tak mniej więcej w połowie głowy albo troszkę wyżej, żeby nie być w tym momencie "ulizanym"! bo ja zawsze jestem mimo ze mam grzywkę wygląda to raczej głupio w takiej kitce... ratunku kochani..

albo to co jest pokazane z lewej strony na brunetce... też mi nie wychodzi!! Mad a wygląda fajnie i też sprawia wrażenie "luźnego"..bo najgorzej jest z wpinaniem wsuwek w tył głowy kiedy nic nie widzę przecież co robię! pomocy...!!! Very Happy Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tutaj link do tego o czym mowa na dole poprzedniego mojego posta bo zapomniałam:)
http://img373.imageshack.us/my.php?image=img204xl8.jpg
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group