FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Blondynki kontra brunetki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 4:02 pm    Temat postu: Blondynki kontra brunetki Odpowiedz z cytatem

Od lat toczy sie wojna między brunetkami a blondynkami o to które sa atrakcyjniejsze. O blondynkach mówi się, że są łagodne i mają anielskie usposobienie...o sławnej inteligencji blond piekności nie wspomnę.

Brunetki natomiast to kobiety z temperamentem, odwagą i dużą siłą przebicia.

Jednak czy cechy charakteru moga zalezeć tylko od koloru włosów. Co mają powiedzieć w takim razie kobiety, które co roku zmieniają kolor włosów? Czy ich usposobienie także tak często ulega przemianie?
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Arrow Arrow powiem ci że blondynki są siłą i potegą a co do ich inteligencji to powiem tylko tyle że są o wiele bardziej inteligentne od brunetek Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Very Happy Very Happy
Powrót do góry
a.c.
Gość






PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 10:44 pm    Temat postu: zgadzam się:P Odpowiedz z cytatem

co do inteligencji, a koloru włosów całkowicie nie zgdazam się z stereotypem który został przyjęty w życiu niemal codziennym- ku niezadowoleniu brunetek, to mniej inteligentne są zwykle te kobiety, które przefarbowują włosy z ciemnych na blond:PRazz

ps. nie mówię tego dlatego że jestem naturalną blondynką lecz to wynik moich własnych długotrwałych obserwacji:P

pozdrawiam
Powrót do góry
iv_a
Gość






PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze że są tu same blondynki skoro uważacie że kolor włosów ma wpływ na inteligencje;) to co na głowie nie wpływa na to co w głowie drogie Panie
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRUNETKI sa madrzejsze i Ladniejsze
Razz
Powrót do góry
Olka
Gość






PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 4:44 pm    Temat postu: Blondynki!! Odpowiedz z cytatem

Kto powiedzial ze blondynki sa glupie!? Wlasnie kto? Nie wiecie? BRUNETKI!!! Przez ich okropna i zalosna zazdrosc! Zrobcie doswiadczenie: brunetki niech sie przefarbuja na blond a blondynki na braz! Zobaczycie do dziewczyn o kolorze blond wiecej przyjdzie facetow!!! Brunetki a moze chlopacy sa glupi!! hehe Razz
Powrót do góry
Malwina
Gość






PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olka...no proszę Cię. JA jestem brunetką i nie mówie ze BLONDYNKI są głupie... hm...fakt.MAm blond koleżanki które same jak coś zrobią głupiego to mówią"w końcu jestem blondynką.." i się śmieją,więc sorry moje słowo jest daremne.Poza tym jako brunetka czuję się o wiele atrakcyjniejsza niz tlenione... dlatego nie podwyższam swojej samooceny przez poniżanie blondynek.Dla mnie kobiety powinny trzymać się razem bez względu na kolor włosów.
Nie pisz ze ZAZDROSNE BRUNETKI wymyślaja takie kawały,bo prawda jest taka ze to faceci je wymyślają,więc wybacz...
Powrót do góry
Wiki1997
Gość






PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 2:37 pm    Temat postu: Brunetki są ładniejsze Odpowiedz z cytatem

Brunetki są ładniejsze od blondynek i mądrzejsze Laughing a blondynki są głupie Twisted Evil
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no sory ale wedłóg moich obserwacji BLONDYNY są bardziej atrakcyjne Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Wink <napalony>
Powrót do góry
Werka
Gość






PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blondynki to przereklamowane szmaty ;P Wink
Powrót do góry
Iwi
Gość






PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy twierdzicie, że blondynki są mało inteligentne? to co powiedzieć o brunetkach? Laughing swoją drogą rzeczywiście jest na co zrzucic winę w razie czego- przecież jestem blondynką Embarassed
Powrót do góry
Gosiaczek
Gość






PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mowie ze blondynki sa głupie ale na pewno sie na takie robia, zachowuja sie jak 5 letnie dzieci na ulicy i zaden pozadny facet sie z nimi nie pokazuje, chyba ze zalezy mu na panience na jedna noc, wiec koniec reklamy blondynkom, i tak kazdy stwierdzi ze sa głupie, chocby przez ich zachowanie...
Powrót do góry
aska
Gość






PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondynki nie sa glupie ktos tak powiedzial raz i wszyscy powtarzaja ale przeciez nie wyglad jest wazny tylko to co ma sie w srodku blondynki maja nietypowa urode i dlatego wszysy sie ich trzepiaja nie powiem ze brunetki sa brzydkie bo nie sa przeciez ogolnie polki sa najladniejsze Very Happy Wink Very Happy Wink Laughing i po co sie sprzeczac kto jest ładniejszy i madrzejszy jak kazdy jest inny a obcokrajowcom i tak sie podobaja POLKI
Powrót do góry
Maja i Lena(blondynki)
Gość






PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obydwie mamy wiele kolezanek 'brunetek', ale akurat one sa o wiele madrzejsze niz te, ktore tutaj sie wypowiadaja. smiac mi sie chce. tlenione? chyba na dupie, nie wiem skad ktos wytrzasnal ten tekst ale jest zalosny, bo nie wiem czy wiecie, ze brunetki czesciej farbuja swoje wlosy, a blondynki sa wierne naturalnemu kolorowi. To chyba najwyrazniej wy macie kompleksy z powodu swojego koloru i to nie jest zazdrosc tylko wlasnie brak pewnosci siebie i zadowolenia ze swojego koloru. kolor wlosow nie swiadczy o inteligencji, ale nawet jesli te dowcipy o blondynkach bawia was(brunetki) to chce zauwazyc, ze o was jest rownie duzo stereotypow jak i kawalow Cool Exclamation Mr. Green
Powrót do góry
Kari
Gość






PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja i Lena(blondynki) napisał:
Obydwie mamy wiele kolezanek 'brunetek', ale akurat one sa o wiele madrzejsze niz te, ktore tutaj sie wypowiadaja. smiac mi sie chce. tlenione? chyba na dupie, nie wiem skad ktos wytrzasnal ten tekst ale jest zalosny, bo nie wiem czy wiecie, ze brunetki czesciej farbuja swoje wlosy, a blondynki sa wierne naturalnemu kolorowi. To chyba najwyrazniej wy macie kompleksy z powodu swojego koloru i to nie jest zazdrosc tylko wlasnie brak pewnosci siebie i zadowolenia ze swojego koloru. kolor wlosow nie swiadczy o inteligencji, ale nawet jesli te dowcipy o blondynkach bawia was(brunetki) to chce zauwazyc, ze o was jest rownie duzo stereotypow jak i kawalow Cool Exclamation Mr. Green

Ja nie zamierzam się farbować i nie uważam, że blondynki są głupie. A kawałów o brunetkach to jeszcze nie słyszałam. I mnie się mój kolor podoba.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group