FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Blondynki kontra brunetki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WelCia
Gość






PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 3:27 pm    Temat postu: Blondynki,brunetki Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie chce się z nikim kłócić.... Jestem ciemną blondynką dobrze mi z tym Very Happy Nie sądze że to ma jakieś znaczenie..!!!
Dziewczyny uspokójcie się!!! Każda z nas jest ładna i wyjątkowa
Każdy ma inny gust,cóż już tak jest Laughing
Pamiętajcie nie każa z nas znajdzie swojego mena,a tu tak się kłócicie o facetów,mówicie że blondynki są głupie przez całą podstawówke i gimanzjum miałam średnia 5:00 teraz jestem w 1 liceum i nie czuje sie gorsza ani głupsza....
Pozdro dal wzystkich Smile
Powrót do góry
BlonDunia
Gość






PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 2:12 pm    Temat postu: Dziewczyny Barbi góą!!! Odpowiedz z cytatem

Moim zdniem blądynki są ładniejsze
może blądynki nie są takie zwarjowane jak brnetki
nie żadają przygód.Bo brunetka z chłopakiem może zrobic wszystko jak go kocha nawt całowac sie w błocie.
Ale ja w swoim imieniu i moich koleżanek ze szkoły mówiem że blądynki nienawidzą deszczu bo może nam się makijaż rozmazac,nie pójdzie z kolesiem na bojsko zobaczyc mecz tylko do salonu....
Wiem sama to z własnego doświadczenia Chociaż jestem Gąrącą blądunią to i tak chłopcy wolą brunetki....;-((
Bo twierdza że blądynki to plastikoe Barbi i tylko z tym się zgodzem;-/Bo tak Jest .......
Bo blądynki kochają Błyszczyki a nie chłopaków;P Razz
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam że najładniejszy jest RUDY
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem blondynką i jestem bardzo zadowlona z mojego koloru, uważam że mnie wyróżnia i podoba mi się to. Eksperymentowałam co prawda z wieloma kolorami ale nie ma to jak naturalność..
Powrót do góry
XD
Gość






PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem blondynką i lubię oglądać mecze Razz W mojej klasie jest brunetka, która jest głupia i myśli tylko o modzie więc kolor nie ma znaczenia Razz
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 6:41 pm    Temat postu: Re: Brunetki są ładniejsze Odpowiedz z cytatem

BRUNETKI I BLĄDYNKI SĄ FAJNE
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 6:45 pm    Temat postu: Re: Brunetki są ładniejsze Odpowiedz z cytatem

Według mnie to blądynki są ładniejsze,lapsze.fajne hhih ale brunetki tez nie są złe oczywiście:))
hihiii
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no uważaj sobie szmato hihi
brunetki to brzydkie szmaty hihih zależy jakie
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za różnica czy blondynka czy brunetka czy ruda wszystkie mają taki sam charakter i koniec Laughing Very Happy Wink
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Lis 07, 2008 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.k
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhm... to ja może powiem tak: im głupsza dziewczyna, tym większe ma powodzenie (niestety, to prawda) ;p A że przyjęło się, że blondynki są głupie, to właśnie dlatego uważa się, że mają większe powodzenie. Chociaż kiedyś czytałam, że jest wręcz odwrotnie - faceci wolą brunetki (dodam, że jestem ruda i nikogo nie popieram Very Happy).
Po drugie to kwestia genów, a mianowicie zróżnicowania genów. Czyli w większości przypadków blondyn weźmie sobie brunetkę, a brunet blondynkę ;p
Powrót do góry
pawel
Gość






PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 8:25 pm    Temat postu: farbowanie Odpowiedz z cytatem

welcia to zrub mi tesz ciemny blond wlosy prosze
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunia ufarbuj mi wlosy na blond cale wlosy
Powrót do góry
zitrona
Gość






PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 4:19 pm    Temat postu: wszystko Odpowiedz z cytatem

czesc wsm wszystkim[/b]
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile co tam dlaczego nikt nie pische
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group