FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Spiralna lokówka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila
Gość






PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 1:38 pm    Temat postu: Spiralna lokówka Odpowiedz z cytatem

Witam. Kupiłam swoej nastoletniej córce lokówkę spiralna, aby mogła w koncu nacieszyc się lokami, bo co jakiś czas narzeka na swoje proste włosy. Niestety, po kilku godzinach te loki rozprostowują się Sad Jakich nalezy uzywac kosmetyków,aby te loczki zostały długi czas na głowie? Sama pianka nie na wiele się zda. W ogóle, dziewczyny jak robicie taki loki, które są na całej długości włosów?
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam .ja też mam proste włosy ,i tez miałam taki problem,ale udało mi sie go rozwiązać kuiłam gume do włosów welli i to sie sprawdza koszyuje niewiele a efekt znakomity Razz
a tak wogle to bardziej sprawdzaja sie wałki ,takie z piaskiem w srotku ,które sie gotuje fryzura trzyma sie cały tydzien. polecam
Powrót do góry
ja
Gość






PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 1:47 pm    Temat postu: puszyste wosy Odpowiedz z cytatem

Mam długie falowane włosy. Strasznie sie puszą, gdy wyjde na dwór, a tam swieci słonce lub pada deszcz. to one nie dosc, ze sie pusza to jeszcze kręca brzydko. Co mam zrobic? jakich kosmetyków uzywac?
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam długie blond włosy ze skłonnoscią do puszenia się. Znalazłam na to ratunek-szampon Garnier, odbudowa i blask pomaga w 100%. Włosy nie tyle ze juz nie puszą się, ale są ładniejsze i mocne! polecam! pozdrawiam pa
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Waszym zdaniem... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group