FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Farbowanie i podcinanie włosów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania
Gość






PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 4:00 pm    Temat postu: Farbowanie i podcinanie włosów Odpowiedz z cytatem

hey.Mam dość zniszczone włosy, dlatego musze je podciąc. A mój naturalny kolor to jasny brąz i chciałabym przefarbować je na ciemny brąz. Proszę o radę co powinnam zrobić najpierw, czy pierwsze zafarbować, a później podcinać, czy na odwrót. Zalezy mi na tym, żeby włosy wyglądały zdrowo. Pozdro
Powrót do góry
magdam
Gość






PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 8:53 am    Temat postu: odpowiedź Odpowiedz z cytatem

jeżeli naprawdę zależy tobie na tym, aby włosy wyglądały zdrowo, w ogóle ich nie farbuj... świeżo po farbowaniu włosy wyglądają ładnie, jednak po każdym kolejnym myciu głowy, kolor się spłukuje i traci na intensywności... a każde kolejne nałożenie farby na włosy będzie coraz bardziej je osłabiało;

gdy jednak uprzesz się na farbowanie, to pamiętaj o tym, by najpierw nałożyć farbę na włosy, a dopiero później je podcinać, nigdy odwrotnie...

p.s. a co do ciemnego brązu - to akurat strzał w dziesiątkę; nie ma to jak najmodniejszy tej jesieni kolor włosów... Smile
Powrót do góry
xandra
Gość






PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam długie i gęste włosy mysiego koloru są zdrowe i zadbane ale kompletnie nie mam na nie pomysłu może ktoś mi pomoże
Powrót do góry
mmagda
Gość






PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

długie włosy wyglądają interesująco, jeśli ich jednolitą barwę ożywiają znacznie jaśniejsze albo ciemniejsze pasemka; "nudnym" popielatym blondom uroku dodadzą kosmyki w kolorze piwnego brązu, bursztynu albo starego złota; włosy w odcieniach brązu znakomicie będą wyglądać z miedzianymi, wiśniowymi lub miodowo-brązowymi pasemkami;
jeśli nie masz ochoty na pasemka, wybierz farbowanie typu ton w ton; ożywi naturalną barwę włosów i nada im połysk; potem wystarczy myć je szamponami przeznaczonymi do włosów blond, brązowych czy rudych, by zatrzymać kolorowe refleksy na dłużej;
lepiej zrezygnować ze zdecydowanych zmian koloru włosów; na początku wygląda to świetnie, ale farbowanie odrostów to koszmar (trudno jest zachować jednolity kolor, bo długie włosy mają różną strukturę); dolna ich partia jest bardziej sucha i porowata niż górna i inaczej przyjmuje farbę;
Powrót do góry
dodzinka
Gość






PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 5:26 pm    Temat postu: Re: farbowanie i podcinanie włosów Odpowiedz z cytatem

najpierw pofarbowac, pozniej podciac i lepiej nie rob domowym sposobem a u fryzjera jak masz zniszczone...
Powrót do góry
dodzinka
Gość






PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrob sobie delikatne pasemka,rozswietli ci twarz,mysie wlosy sa smutne,bez wyrazu.
Powrót do góry
gosiek30
Gość






PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytałam że jak się doda czysty roztwór różu lub szafranu to wyjdzie kolor żywej rudości, czy to prawda? Tu jest artykuł na ten temat
http://www.handsomemen.pl/przepisy,farbowanie_13314,roz_na_rudy_i_zolty.html
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Kosmetyki do włosów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Polityka Prywatnosci | Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group