FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj
Jak usunąć czarna farbe z włosów ?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina005
Gość

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 10:30 am    Temat postu: Jak usunąć czarna farbe z włosów ? Odpowiedz z cytatem

mAM NADZIEJE ZE KTOS MI WRESZCIE POMOŻE MAM DOŚĆ CZRNEGO KOLORU WŁOSÓW A NIE CHCE CZEKAC AZ MI FARBA ZEJDZIE RAZEM Z ODROSTAMI A ZRESZTA JAK TO BY WYGLĄDAŁO Laughing CZY MOZNA TO ZROBIC W INNY SPOSÓB?
Powrót do góry
Miśka
Gość

PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co moze zrob rozjasniaczem..ostzagam ze moze wyjsc rudy no ale spoko...odczekaj z 2-3 dni i nałóz kolor jaki ci sie podoba Smile
Powrót do góry
Dari
Gość

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoloryzatory są lepsze
Powrót do góry
ila
Gość

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 7:44 pm    Temat postu: co zrobic? Odpowiedz z cytatem

tez mam ten sam problem im nie wiem co zrobic? Question Question Question Question Question Question Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
agnes82-82
Gość

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 7:13 pm    Temat postu: dekoloryzacja Odpowiedz z cytatem

mozna sciągnąc specialnym dekoloryzatorem najlepiej garniera ale nie bedą jasne jak są kruczo czarne bedą rdzawe ale wtedy mozna połozyc cos w odcieniu czerwieni bądz rudosci modny kolor na jesien powodzenia ja tak własnie zrobiłam ps blond na siłe nie opłaca sie zołty kolor jest okropny
Powrót do góry
Adam
Gość

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze stan wlosow?? po drugie mialas juz wczesniej farbowane?? jesli tak to jaka farba?? po trzecie jesli chcesz sobie zniszczyc wlosy robiac to sama lepiej idz do fryzjera on Ci doradzi a nawet zrobi blady w jeden dzien ale trzeba sie liczyc z tym ze wlosy zrobia sie slabsze i bedzie trzeba je zregenerowac tzn odrzywki do wlosow frabowanych roznego rodzaju kompresy itp..
Powrót do góry
Robert
Gość

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle ze najlepszym sposobem sa tzw domowe sposoby...mysle ze sok z cytryny moglby poprawc ten defekt chociaz o jeden ton....no w desperacji mozna uzyc wody utlenionej ale strasznie wysusza w losy ...co odradzam
Powrót do góry
tosia30
Gość

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 11:13 pm    Temat postu: Re: jak usunąć czarna farbe z włosów? Odpowiedz z cytatem

karolina005 napisał:
mAM NADZIEJE ZE KTOS MI WRESZCIE POMOŻE MAM DOŚĆ CZRNEGO KOLORU WŁOSÓW A NIE CHCE CZEKAC AZ MI FARBA ZEJDZIE RAZEM Z ODROSTAMI A ZRESZTA JAK TO BY WYGLĄDAŁO Laughing CZY MOZNA TO ZROBIC W INNY SPOSÓB?
hmmm to dosc trudne gdyz czarny kolor jest chyba najgorszy do sciągniecia, a jaka kolwiek dekoloryzacja to sie = zniszczone włosy. moim zdaniem powinas zlbo zrobic to domowym sposobe albo pójsc do fryzjera i poprosic o duzo cienkich pasemek. napweno nie beda odrazu jase ale juz bymajmniej sie odcien czerni zgubi. a potem sukcesywnie albo dodawad pasemek, albo juz nakładac jasniejsza farbe. to raczej jedyny w miare rozsadny pomysł zeby po koloryzacji zaraz ich niecsiac na kródko. i oczywiscei odzywka!!!!! powodzenia. Very Happy
Powrót do góry
Gabi
Gość

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!ja również zetknęłam się z tym problemem.Miałam czarne włosy i zdecydowałam zmienić go na blond.Sama nie podjełam jednak ryzyka rozjaśniania na siłę w domu i poszłam do fryzjera.Fryzjer powiedział mi,że będzie to długi proces,ponieważ lepiej robić to powoli ale delikatniejszymi środkami niż odrazu mocnymi i tym samym popaliś i mocno przesuszyć włosy.Fakt,trwało to 8 miesięcy.Chodziłam do fryzjera co 2 miesiące,jednocześnie w przerwach między wizytami mocno je pielęgnowałam.Fryzjer systematycznie nakładał mi coraz więcej jasnych blond pasemek.Efekt jest taki,że mam upragniony ładny blond no i włosy,hihi,pozdrawiam
Powrót do góry
madalenka
Gość

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 1:24 pm    Temat postu: czarny kolor Odpowiedz z cytatem

kochana!!!!! w zadnym wypadku nie uzywaj rozjasniaczy <sama> poniewaz rozjasniacze dostepne na naszym rynnku nie posiadaja az takiej "mocy" rozjasniania , ale za to potrafia niezle zniszczyc wlosy a w tym przypadku pomoga Ci jedynie nozyczki... jezeli tak bardzo Ci zalezy na zmianie koloru idz do fryzjera najlepiej z wyrobiona renoma... w takich salonach posiadaja nietylko umiejetnosci ale takze dobre mieszanki koloryzujace. sama niczego nie rob bo mozesz pogorszyc sytuacje.. nawt jesli uzyjesz rozjasniacza o najwyzszych procwntach rozjasniania wyjdzie Ci zolty kolor-nigdy blond... prosze posluchaj mnie
Powrót do góry
monia
Gość

PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 1:23 pm    Temat postu: jak usunac czarna farbe z wlosow Odpowiedz z cytatem

witam mialam taki sam problem i siosrta moja jest fryzjerka wiec poprosilam ja o pomoc!! i teraz bardzo zaluje tego co narobilam z moimi wlosami ktore siegaly pasa Sad najpierw siostra robila cieniutkie pasemka ktore mialy kolor lisi!! ktore sie wykruszyly i mialam okropne wlosy pozniej siostra robila ich coraz wiecej i musialam sciac 15 cm wlosy Sad nalozyla mi jasny barz i srednio bylam zadowolona !! teraz bardzo zaluje gdyz pasemka poodpadaly i mam wlosy do ramion i znow zafarbowakalam na ciemny braz!! zaluje wiec pomyslcie o tym czy cchecie zmieniac kolor bo czarny jest naprawde super a tylko sie zniszcza wlosy!! ja postanowilam farbowac na ciemno po moim rozjasnianiu wszyscy stwierdzili ze okropnie mi w jasnych iz now mam ciemne ale za to bardzo krotkie wiec zapuszczam pozdrawiam i ostrzegam zastanowcie sie
Powrót do góry
ewe
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 8:06 pm    Temat postu: jak zmyc czrna farbe z włosóe Odpowiedz z cytatem

blagam pomozcie mi ;( Sad mamstraszny problrm pomalowalam sobie wlosy na czarny bez i strasznie mi sie nie podoba jaki domowy sposob pomogl by mi pozbyc sie tego ochydnego koloru blagam pomozcie bo ja sie zabije Exclamation Confused Confused Sad Sad Shocked
Powrót do góry
Sylwia6
Gość

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam jeszcze gorszy problem na piękny jasny blond pofarbowałam średnim i wyszły mi szare i bez kolory w dodatku do końca nie pokryło i świecą się na rudo, teraz żałuje jak niewiem nigdy już nie pofarbuje włosów. Ps czarny to piękny kolor nie farbuj ich.[/quote]
Powrót do góry
Malina
Gość

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! mam OKROPNY problem ponieważ farbowałam włosy na odcień Mokka, i całe są czarne . Po kilku myciach grzywka została czarna, a reszta włosów zmieniła się na średni szatyn ! wygląda to naprawdę komicznie ! czy jest jakiś sposób na rozjaśnienie czarnej grzywki ? zależy mi żeby był to chociaż szatyn.. mój naturalny kolor to ciemny blond i zalezy mi żeby całość włosów była w odcieniu `szatyn`. POMOCY !!!
Powrót do góry
nataliaP
Gość

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłam taki artykuł

Moja rada dotycząca tej pozostałości koloru jest taka, aby dobrać produkt koloryzacyjny jak najlepiej odpowiadający twojemu naturalnemu kolorowi włosów i zastosować go do zmiany koloru tego miejsca, które się w tej chwili odróżnia. Nie mówisz, czy ten pozostawiony fragment koloru jest w odcieniu, na który farbowałaś włosy, czy w twoim naturalnym, więc przypuszczam, że chodzi o pozostałości koloru po farbowaniu.

Ponieważ, jak twierdzisz zestaw do koloryzacji był o kilka odcieni jaśniejszy od twojego naturalnego koloru włosów, włosy musza być teraz jaśniejsze, co oznacza, że należy je przyciemnić by powróciły do swojego naturalnego koloru. Farby do włosów rozjaśniające włosy są farbami trwałymi i dlatego włosy musza zostać ufarbowane ponownie na inny kolor, jeśli chcemy go zmienić, ewentualnie musimy poczekać, aż całkowicie odrosną. Nie mam możliwości powrotu do naturalnego koloru poprzez wypłukanie barwnika z włosów.

Jeśli chodzi o elektryzowanie się włosów w tylnej części twojej głowy, jestem pewny, że jest ono wywoływane przez jakieś czynniki możliwe, że w połączeniu z procesami chemicznymi, takimi jak farbowanie. Dlatego też przerzedzenie włosów z całą pewnością nie pomoże. Należy zidentyfikować i wyeliminować przyczynę takiego stanu rzeczy. To może być niewłaściwa poduszka w twoim łóżku, oparcie fotela, czy zła pozycja w czasie prowadzenia samochodu. Oprócz usunięcia tej przyczyny, możesz rozważyć zastosowanie takich środków pomocniczych jak zabieg wygładzającego włosy prostowania czy zastosowanie odpowiednich szamponów i odżywek, specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji włosów z takimi problemami. Nadają one włosom większą gładkość i ciężar, który powstrzymuje je przed puszeniem się, dodatkowo nadając ładny połysk.

Jeśli będziesz się o nie odpowiednio troszczyć, zapewne juz wkrótce ujrzysz zadowalające efekty twoich zabiegów w postaci piękniejszych i zdrowszych włosów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Fryzury - Forum Strona Główna -> Fryzury na co dzień Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach